Yardım Merkezi


Tivuu Media Yardım Merkezi

Hesaplar / Giriş / Şifre

Tivuu'da nasıl hesap açabilirim?
1. Üye olma sayfasına gidin.
2. Kullanıcı adı, eposta adresi ve şifrenizi girin.
3. Video gönderimine, kayıt ve paylaşıma hemen başlayın..

Şifremi nasıl değiştiririm?

Tivuu hesabınıza giriş yapın.
Ayarlar linkine tıklayın.
Sol tarafta Üyelik Bilgileri Düzenle seçeneğine tıklayın 
Üyelik Bilgilerimi Değiştirme sayfasındaki iki şifre alanına yeni şifrenizi yazın. 
Sayfanın altındaki "Kaydet" butonuna tıklayın.

Şifremi unuttum. Siteye nasıl giriş yapacağım?
Eğer şifrenizi unuttuysanız linke tıklayınız:

Kullanıcı adımı değiştirebilir miyim? 
Hayır. Kullanıcı adınız Tivuu sitesindeki kalıcı kimliğinizdir.

Hesabımı nasıl kapatabilirim?
info@iptvas.com adresine kapatma sebebinizi ve isteğinizi belirten bir eposta göndermeniz yeterli olacaktır.

İçerik ve politikalar

Politikanız ve Telif Haklarınız nelerdir? 
Tivuu Media, telif hakkı sahiplerinin ve yayıncıların haklarına saygı duyarak, kullanıcılarının gönderdikleri videolarda bu haklara saygılı olmalarını bildirmektedir. Eğer herhangi bir telif hakkının suistimali ile ilgili şikayet alınırsa kullanıcının hesabını kapatılmakta ve içerikler Tivuu.Com sitesinden silinmektedir.

Telif hakkı olan içeriği korumak için ne yapıyorsunuz? 
Tivuu'ya gönderilen tüm videolar kontrolden geçmektedir. Yayın ilkelerimiz doğrultusunda hiç kimsenin hakkını yemeyecek ve istismar ve suistimale uğratmayacak her türlü önlemi getirme gayreti içerisindeyiz. Sürekli olarak yasal olmayan içeriği sistemimize göndermeye çalışanlar yasal mercilere iletilecektir.

Telif hakkı ihlalini nasıl bildirebilirim? 
Eğer gördüğünüz bir videonun telif hakları konusunda problemi olduğunu düşünüyorsanız şikayet et linkine tıklayarak bize iletebilirsiniz.

Eğer ben yanlışlıkla telif hakkı olan bir video yüklersem? 
Eğer bir şikâyet elimize ulaşırsa videonuz silinecektir.
 
Uygunsuz içeriği nasıl belirliyorsunuz? 
Türk kanunlarına göre yayınlanması yasak olan her türlü video uygunsuz içerik olarak tanımlanmaktadır.

Yorumlar

Yorumları nasıl değiştirebilirim? 
Kendi yaptığınız ve size gelen tüm yorumları silebilirsiniz ve değiştirebilirsiniz. 
 
Videoma gelen yorumu nasıl silebilirim? 
Size gönderilen "Yorum Var" mesajındaki linke tıklayarak videoyu seyredin. Üye girişi yapmışsanız videonuzun altında "Yorumu Sil" seçeneğini göreceksiniz. Silmek istediğiniz yorumlarda bu linke tıklayın.

Bir kullanıcıya nasıl blok koyabilirim? 
Blok koyduğunuz kullanıcı size mesaj gönderemez ve yorum yazamaz. Bir kullanıcıya blok koymak için o kullanıcının sayfasına girip "Üyeyi Engelle" seçeneğini seçmeniz gerekir. 

Video gönderme

Video göndermek için üye olmam gerekir mi? 
Evet. Üye olmadan dilediğinizce video seyredebilirsiniz ancak video göndermek istediğinizde üye olmanız gerekmektedir. Üye olduğunuzda video gönderebilir, kayıt yapabilir, arkadaşlarınızla videolarınızı paylaşabilirsiniz.

Videomun boyutu ne olmalıdır? 
Tivuu'daki videoların çoğunluğu 5 dakikanın altındadır. 25MB ebat limitimiz vardır. 
 
Hangi video formatlarını yükleyebilirim? 
Tivuu .MPEG4, .AVI, .MOV, MPEG, 3GP ve .MPG dosya formatlarını desteklemektedir.

Yüksek kalite için en iyi format nedir? 
MPEG4 (Divx, Xvid) formatı 320x240 çözünürlükte MP3 ses ile 30 frames per second en iyi kalitedir. 
 
Videomu göndermek ne kadar zamanımı alır? 
Bu sizin internet erişim hızınıza ve video büyüklüğüne bağlıdır.

Gönderme limiti nedir? 
Tek gönderimde 25 MB limitimiz vardır. Video gönderim adedinde bir sınırlama yoktur.

Gizlilik Sözleşmesi


Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Tivuu hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Tivuu Media vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Tivuu kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek,video izlerken karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, yeni hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Tivuu Media, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarih, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.

Üyelerin iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşmamızı sağlamak için alınmaktadır. Üyeliğin onaylanması ve üyelikle ilgili bilgi değişikliklerinin onaylanması e-posta ile gönderilen mesajlar ile gerçekleştirilir. Tivuu zaman zaman üyelerine e-posta ile mesaj gönderir. Buna sponsorluk anlaşmaları dahildir.

Tivuu üyelerine düzenli olarak e-posta yoluyla haber bülteni gönderebilir. Üye bu haber bülteni üyeliğinden çıkabilir. Ancak bu durumda haber bülteni yoluyla bildirilecek olan sistemle ve kullanma şartnamesi ve/veya benzeri anlaşmaları takip edememesinden kaynaklanacak sorumluluk kullanıcıya aittir. Haber bültenindeki bilgilere ulaşılamaması yüzünden servisin kapanması durumunda dahi sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

Üyelik Sözleşmesi


2. Tivuu.Com Web sitesi

BU WEBSİTESİNİ KULLANARAK VE/VEYA ZİYARET EDEREK (toplu olarak, Tivuu.com alan adı aracılığıyla erişilebilir olan tüm İçerik dahil olmak üzere, "Tivuu Web sitesi" ya da "Web sitesi"), http://www.tivuu.com adresinde yayınlanan VE BURADA ATIFLA OLUŞTURULAN BU HÜKÜM VE KOŞULLARA ("Hizmet Şartları") VE tivuu.'nun (Tivuu) KİŞİSEL GİZLİLİK BİLDİRİMİNİN HÜKÜM VE KOŞULLARINA RIZANIZI İFADE ETMEKTESİNİZ. Bu şartların herhangi birini kabul etmiyorsanız, lütfen Tivuu Web sitesini kullanmayınız.

2. Tivuu Web sitesi

Bu Hizmet Şartları, Web sitesindeki video içeriği, bilgiler ve diğer malzemeler ya da hizmetlere katkıda bulunanlar dahil olmak üzere, Tivuu Web sitesinin tüm kullanıcılarına uygulanacaktır. Tivuu Web sitesi, Tivuu tarafından sahip olunmayan ya da kullanılmayan üçüncü kişi web sitelerine bağlantılar içerebilir. Tivuu'nun üçüncü kişi web siteleri üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve üçüncü kişi web sitelerinin içerik, kişisel gizlilik politikaları ya da uygulamaları konusunda hiçbir sorumluluk yüklenmemektedir. Ek olarak, Tivuu hiçbir üçüncü kişi sitesinin içeriğini sansürleyemez ya da düzeltemez. Web sitesini kullanarak, Tivuu'yu herhangi bir üçüncü kişi web sitesini kullanımınızdan doğan herhangi ve tüm sorumluluktan açık bir biçimde kurtarmaktasınız. Buna göre, Tivuu Web sitesini terkettiğinizde bunun farkında olmanız ve ziyaret ettiğiniz her bir diğer web sitesinin hüküm ve koşullarını ve kişisel gizlilik politikasını okumanız konusunda sizi cesaretlendirmekteyiz.

3. Web sitesine Erişim

A.  Tivuu, size Hizmet Şartlarında beyan edildiği gibi, bu Web sitesini kullanma izni vermektedir, şu şartla ki: (i) Web sitesini kullanmanıza sadece kişisel ve ticari olmayan kullanımız için izin verilmektedir; (ii) Tivuu'nun önceden yazılı yetkilendirmesi olmaksızın Web sitesinin hiçbir kısmını hiçbir ortamda kopyalamayacak ya da dağıtmayacaksınız; (iii) Web sitesini arzulanan amacında kullanmak için makul bir biçimde gerekli olabilecek olandan başka Web sitesinin hiçbir kısmını değiştirmeyecek ya da farklılaştırmayacaksınız; ve (iv) bu Hizmet Şartlarının hüküm ve koşullarına sair surette uyacaksınız.

B.   Web sitesinin bazı özelliklerine erişebilmek için, bir hesap oluşturmak zorunda kalacaksınız. Başka birisinin hesabını izinsiz olarak asla kullanamazsınız. Hesabınızı oluştururken gerçek ve tam bilgi sağlamalısınız. Hesabınızda meydana gelecek faaliyetten münhasıran sorumlusunuz ve hesap şifrenizi güvende tutmalısınız. Tivuu'yu herhangi bir güvenlik ihlalinden ya da hesabın yetkisiz olarak kullanımından derhal haberdar etmelisiniz. Her ne kadar Tivuu hesabınızın herhangi bir şekilde yetkisiz kullanımından sorumlu olmayacaksa da siz, Tivuu'nun ya da başkalarının söz konusu yetkisiz kullanımından doğan kayıplarından sorumlu olabilirsiniz.

C.    Web sitesine, Tivuui sunucularına belirli bir zaman içinde bir insanın makul bir biçimde herkesçe kabul edilmiş bir çevrimiçi tarayıcı kullanarak gönderebileceğinden daha fazla talep mesajı gönderecek şekilde gelişen "robotlar", "örümcekler", "çevrimdışı okuyucular" vb. dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir otomatik sistemi kullanmamayı ya da çalıştırmamayı kabul etmektesiniz. Yukarıdakilere bakılmaksızın, Tivuu genel arama motorları operatörlerine, sadece genel olarak erişilebilir araştırılacak malzemelerin endeksini oluşturmak fakat söz konusu malzemelerin önbellek ya da arşivini oluşturmamak amacıyla siteden malzemeleri kopyalamak için izin vermektedir. Tivuu, bu istisnaları genel olarak ya da belirli durumlarda iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Web sitesinden hesap isimleri dahil olmak üzere hiçbir kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri toplamamayı ya da toparlamamayı ve de Web sitesi tarafından sağlanan iletişim sistemlerini hiçbir ticari talep amaçlarıyla kullanmamayı kabul etmektesiniz. Web sitesinin hiçbir kullanıcısına, onların Kullanıcı Sunumları hakkında ticari amaçlar için talepte bulunmamayı kabul etmektesiniz.

4. Fikri Mülkiyet Hakları

Tivuu Web sitesindeki, (aşağıda tanımlanan) tüm Kullanıcı Sunumları hariç olmak üzere metin, yazılım, senaryo, grafik, fotoğraf, ses, müzik, video, etkileşimli röportajlar ve benzerlerine ("İçerik") dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere ve burada içerilen markalar, hizmet markaları ve logolara ("Markalar") Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve yabancı kanunlar ve uluslararası konvansiyonlara tabi olarak Tivuu tarafından sahip olunmaktadır ya da Tivuu lisansı altındadır. Web sitesindeki içerik size OLDUĞU GİBİ bilginize ve kişisel kullanımınıza sağlanmaktadır ve ayrı ayrı sahipleri tarafından önceden yazılı muvafakat olmaksızın kullanılamaz, kopyalanamaz, yeniden üretilemez, iletilemez, yayınlanamaz, gösterilemez, satılamaz, lisanslanamaz ya da her ne şekilde olursa olsun başka hiçbir amaçla işletilemez. Tivuu, Web sitesine ve İçeriğe açıkça verilmemiş tüm hakları saklı tutmaktadır. Burada açıkça izin verilenlerden başka, Web sitesi aracılığıyla herhangi ticari amaçlarla elde edilen üçüncü kişilerin Kullanıcı Sunumlarının kullanımı, kopyalanması, dağıtımı dahil olmak üzere İçeriğin hiçbirini kullanma, kopyalama ya da dağıtımına karışmamayı kabul etmektesiniz. İçeriği kişisel kullanım için indirmeniz ya da kopyasını çıkartmanız halinde burada içerilen tüm telif ve diğer mülkiyet bildirimlerine bağlı kalmalısınız. Tivuu Web sitesinin güvenlikle ilgili özellikleri ya da İçeriğin herhangi birinin kullanımını ya da kopyalanmasını engelleyen ya da kısıtlayan ya da Tivuu Web sitesi ya da buradaki İçeriğin kullanımı üzerinde sınırlamalar icra eden özellikleri engellememeyi, kaldırmamayı ya da bunlara başka biçimde karışmamayı kabul etmektesiniz.

5. Kullanıcı Sunumları

A.  Tivuu Web sitesi, şimdi ya da gelecekte sizin tarafınızdan ya da başka kullanıcılar tarafından ("Kullanıcı Sunumları") sunulan videoların ya da diğer muhaberatın sunumuna ve söz konusu Kullanıcı Sunumlarının barındırılmasına, paylaşılmasına ve/veya her türlü yayınlanmasına izin verebilir. Söz konusu Kullanıcı Sunumları yayınlanmış olsun ya da olmasın, Tivuu'nin sunumların herhangi biri hakkında hiçbir gizlilik garanti etmediğini anlamaktasınız.

B.  Kendi Kullanıcı Sunumlarınızdan ve bunları gönderme ya da yayınlamadan münhasıran sorumlu olacaksınız. Kullanıcı Sunumları ile bağlantılı olarak aşağıdakileri teyit, beyan ve/veya taahhüt etmektesiniz: (i) Kullanıcı Sunumlarının herhangi biri ya da hepsini dahil etmeyi ve Kullanıcı Sunumlarını Web sitesi tarafından ve bu Hizmet Şartları tarafından düzenlenen şekilde kullanmayı mümkün kılacak şekilde Kullanıcı Sunumlarının tüm patent, marka, ticari sır, telif ya da diğer mülkiyet haklarını, kullanmak ve Tivuu'nin bunları kullanması konusunda yetki vermek için gerekli lisans, hak, muvafakat ve izinlere sahipsiniz ve bunları elinizde bulundurmaktasınız; ve (ii) Kullanıcı Sunumundaki her bir ve tüm tanınabilir bireysel kişinin, ismini ya da söz konusu her bir ve tüm tanınabilir kişinin benzerliğini Kullanıcı Sunumlarının Web sitesinde ve Hizmet Şartlarında düzenlenen şekilde dahil edilmesini ve kullanımını mümkün kılacak muvafakat, ibra ve/veya iznine sahipsiniz. Açıklık getirmek için, Kullanıcı Sunumlarınızdaki tüm mülkiyet haklarınızı elinizde tutmaktasınız. Bununla birlikte, Tivuu'ya Kullanıcı Sunumlarını sunarak, Tivuu'ya Kullanıcı Sunumlarını Tivuu Web sitesinin (ve türetilmiş çalışmalarının) bir kısmının ya da hepsinin her tür ortam formatında ve her tür ortam kanalları aracılığıyla teşviki ve yeniden dağıtımı dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Tivuu Web sitesi ve Tivuu'nin (ve halefinin) işi ile bağlantılı olarak kullanması, yeniden üretimi, bunların kopyalanmış çalışmalarının hazırlanması, gösterimi ve yürütülmesi için dünya çapında, münhasır olmayan, ücretsiz, alt lisans verilebilir ve devredilebilir lisans vermektesiniz. Ayrıca, Tivuu Web sitesinin her bir kullanıcısına Kullanıcı Sunumlarınıza Web sitesi aracılığıyla erişimi için ve söz konusu Kullanıcı Sunumlarını Web sitesinin işlevselliği aracılığıyla ve Hizmet Şartları uyarınca izin verildiği şekilde kullanması, yeniden üretmesi, dağıtması, kopyalanmış çalışmalarının hazırlanması, gösterimi ve yürütülmesi için münhasır olmayan bir lisans vermektesiniz. Tivuu'ya gönderdiğiniz Kullanıcı Sunumlarınızın kaydedilmesi ve yine ilgili Kullanıcı Sunumlarının yer, süre ve sayı ile sınırlı olmaksızın işaret ve ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla, web kullanımı, cep telefonundan kullanımı, televizyonda yayınlanması, el cihazlarına kaydı vb. ve bilinen ya da ileride geliştirilecek olan her türlü yöntemlerle umuma iletim ve yeniden iletim, işleme, yayma, temsil ve çoğaltma haklarını, fikri ve manevi haklarını ve bu kullanım sonucu oluşan mali hak bedellerinin tahsili haklarını Tivuu'ya devretmiş bulunmaktasınız. 

 

Tivuu'ya devrettiğiniz Kullanıcı Sunumlarınızın ve bunlara ilişkin diğer uygulamaların mali, fikri ve manevi haklarına sahip olduğunuzu ve bu hakları başkalarına devre yetkili olduğunuzu, Kullanıcı Sunumlarınız üzerinde üçüncü şahısların hak sahibi olduğu iddiaları nedeniyle  Tivuu'nun herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını ve  Tivuu'nun bu nedenle uğrayacağı her türlü zararları ayrı ayrı, ilk talep anında nakden ve def'aten tazmin ile sorumlu olacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmiş bulunmaktasınız. 

C.  Kullanıcı Sunumları ile bağlantılı ve ek olarak aşağıdakileri yapmamayı kabul etmektesiniz: (i) siz söz konusu hakların maliki ya da hak sahibi olan kişiden malzemeyi yayınlamak ve Tivuu'ye burada verilen tüm lisans haklarını verme konusunda izniniz olmadıkça, telif haklı, ticari sırla korunan ya da kişisel gizlilik ve reklam hakları dahil olmak üzere üçüncü kişi mülkiyet haklarına başka biçimde tabi malzemeyi sunmak; (ii) Tivuu'ya da herhangi bir üçüncü kişiye zarar verebilecek yalanlar ya da yanlış beyanları yayınlamak; (iii) kanuna aykırı, müstehcen, küçük düşürücü, hakaret içeren, tehditkar, pornografik, tacizkar, nefret uyandırıcı, ırksal ya da etnik olarak saldırgan ya da bir suç olarak değerlendirilebilecek, medeni bir sorumluluğa meydan verebilecek, herhangi bir kanunu ihlal edebilecek ya da başka türlü uygunsuz olarak kabul edilecek davranışı cesaretlendiren malzemeyi sunmak; (iv) reklam ya da iş tanıtımları yayınlamak: (v) başka bir kişi taklit etmek. Tivuu hiçbir Kullanıcı Sunumunu ya da burada ifade edilen görüşü, tavsiye ya da öneriyi devretmemektedir ve Tivuu Kullanıcı Sunumları ile bağlantılı herhangi ve tüm sorumluluğu kabul etmemektedir. Tivuu, Web sitesindeki telif hakkı tecavüz faaliyetlerine ve fikri mülkiyet haklarına tecavüze izin vermemektedir ve Tivuu söz konusu İçeriğin ya da Kullanıcı Sunumunun bir başkasının fikri mülkiyet haklarına tecavüzde bulunduğuna dair düzgün bir biçimde bildirimde bulunulması halinde tüm İçerik ve Kullanıcı Sunumlarını kaldıracaktır. Tivuu İçerik ve Kullanıcı Sunumlarını önceden bildirimde bulunmaksızın kaldırma hakkını saklı tutmaktadır. Tivuu, ayrıca Kullanıcının mükerrer bir tecavüzcü olarak belirlenmesi halinde Web sitesine erişimini sona erdirecektir. Mükerrer tecavüzcü, tecavüz faaliyetinden birden fazla biçimde kendisine bildirimde bulunulmuş ve/veya bir Kullanıcı Sunumu Web sitesinden ikiden daha fazla kaldırılmış bir Kullanıcıdır. Tivuu ayrıca, İçerik ya da Kullanıcı Sunumunun uygun olup olmadığına ve Hizmet Şartlarına pornografi, müstehcen ya da küçük düşürücü malzeme ya da aşkın uzunluk gibi ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere telif hakkı tecavüzü ve fikri mülkiyet hakkı kanunu ihlallerinden başka ihlallere uyup uymadığına karar verme hakkını saklı tutmaktadır. Tivuu, söz konusu Kullanıcı Sunumlarını kaldırabilir ve/veya Kullanıcının erişimini söz konusu malzemeyi Hizmet Şartlarına aykırı biçimde yüklemesinden dolayı herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın ve tamamen kendi takdirinde olmak üzere sona erdirebilir.

D.   Özel olarak, telif hakkı sahibi ya da temsilcisi olmanız ve herhangi biri Kullanıcı Sunumunun ya da başka içeriğin sizin telif haklarınıza tecavüzde bulunduğuna inanmanız halinde, telifin size ait olduğunu gösterir aşağıdaki bilgileri temin ederek bize bildirmelisiniz:

(i) Tecavüze uğradığı iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel ya da elektronik imzası;

(ii) Tecavüze uğradığı iddia edilen telif haklı çalışmanın tanımlanması ya da tek bir çevrim içi sitede çoklu telif haklı çalışmaların tek bir bildirimle karşılanması halinde, bu sitedeki söz konusu çalışmaların temsilci listesi;

(iii) Tecavüze uğradığı ya da tecavüz faaliyetine tabi olduğu ve kaldırılacak ya da kendisine erişimin kaldırılacağı malzemenin tanımlanması ve hizmet sağlayıcıya malzemeyi yerleştirmek için makul bir biçimde yeterli bilgiler;

(iv) Hizmet sağlayıcının sizinle temas etmesi için makul bir biçimde yeterli olan adres, telefon numarası ve varsa elektronik posta gibi bilgiler;

(v) Hakkında şikayette bulunulan malzemenin kullanımının telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da kanun tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli inanca sahip olduğunuza dair bir beyan; ve

(vi) Bildirimdeki bilgilerin doğru ve yalan yere tanıklık cezası altında olduğu, tecavüze uğradığı iddia edilen münhasır hakkın maliki adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir beyan.

Tivuu'nin iddia edilen tecavüzün bildirimlerini ve her tür geri bildirimler, yorumlar ve teknik destek talepleri ve diğer muhaberat Tivuu müşteri servisine customer@iptvas.com eposta adresine gönderilmelidir. Bu şartların hepsine uymamanız halinde bildiriminizin geçerli olamayacağını teyit etmektesiniz.

E.  Tivuu Web sitesini kullandığınızda, çeşitli kaynaklardan gelen Kullanıcı Sunumlarına maruz kalacağınızı ve Tivuu'nun söz konusu Kullanıcı Sunumlarının doğruluk, yararlılık, güvenliğinden ya da fikri mülkiyet haklarında ya da bunlarla ilgili bir sorumluluğu olmadığını anlamaktasınız. Ek olarak, doğru olmayan, saldırgan, kaba ya da sakıncalı Kullanıcı Sunumlarına maruz kalacağınızı anlamakta ve teyit etmektesiniz ve Tivuu'ya karşı bunlarla ilgili olarak sahip olduğunuz ya da sahip olabileceğiniz herhangi kanuni ya da adil hak ya da telafilerden feragat etmeyi kabul etmekte ve feragat etmektesiniz ve Tivuu'yu, Maliklerini /Operatörlerini, bağlılarını ve/veya lisans verenlerini siteyi kullanımızla ilgili tüm konularda kanun tarafından izin verilen en üst derecede tazmin etmeyi ve bahsedilenlerin zarar görmemesini sağlamayı kabul etmektesiniz.

F.   Tivuu Web sitesindeki malzemeleri sadece kişisel ve ticari olmayan amaçlarla bağlantılamanıza izin vermektedir. Ek olarak, Tivuu, Gömülü Oynatıcıyı içeren sayfalarda Tivuu web sitesine dönmek için göze çarpan bir bağlantıyı eklemeniz şartıyla Web sitesindeki malzemelere erişim kullanımı için sizin kendi kişisel, ticari olmayan web sitelerinize yerleştirebileceğiniz bir "Gömülü Oynatıcı" özelliği sağlamaktadır. Tivuu, Tivuu Web sitesinin herhangi bir yönünü herhangi bir zamanda devam ettirmeme hakkını saklı tutmaktadır.

6. GARANTİDEN FERAGAT

Tivuu Web sitesinin kullanımından doğacak risklerin sorumlusu sadece şahsınızdır.Tivuu, yetkili, yönetici, işçi ve temsilcileri, Web sitesi ve kullanımıyla bağlantılı olarak ifade veya ima edilecek her türlü teminat talebini, yasaların azami kapsamı dahilinde reddetmektedir. Tivuu, sitenin veya bununla bağlantılı başka sitelerin içeriğinin doğruluk derecesi ve eksizliği hakkında garanti veya vekillik vermemekte ve her türlü sorun, hata veya içerik hatası (I), web-sitemize erişim ve kullanımından doğacak her türlü kişisel yararlanma veya mal hasarı (II), güvenli sürücülerimize yetkisiz erişim ve kullanımı ve/veya içerisinde kayıtlı her türlü/bütün kişisel/ticari bilgilere erişim ve kullanımı (III), iletilerin sitemize/sitemizden gönderilmesinde meydana gelecek her türlü kesinti veya ara (IV), herhangi bir üçüncü şahıstan sitemiz vasıtasıyla bulaşabilecek her türlü yazılım hatası, virüs, truva atı vb. (IV) ve/veya bulaşabilecek, gönderilebilecek, her türlü içerik kaybı ve hasarı veya e-posta ile yollanabilecek veya Tivuu Web sitesi vasıtasıyla herhangi bir şekilde meydana gelebilecek her türlü içeriğinin kullanımı sonucunda meydana gelecek her türlü kayıp ve hasar (V) için sorumluluk alıp mesuliyet kabul etmez. Tivuu, sitemiz, köprülenmiş başka bir Web sitesi veya her türlü reklam başlığı aracılığıyla üçüncü bir şahıs tarafından reklamı yapılan veya sunulan hiçbir ürün, hizmet için teminat, teyit, garanti verip sorumluluk kabul etmemekte ve siz ve üçüncü şahıs ürün ve hizmet sahipleri arasında her türlü ürün ve hizmet alışverişinin denetlenmesinin parçası veya bunun sorumlusu olmayacaktır. Her türlü aracı veya ortam vasıtasıyla yapılacak her türlü mal, hizmet alışverişlerinde, sağduyunuza azami seviyede kulak vermeli ve gerekli yerlerde dikkati elden bırakmamalısınız.

 

 

7. MESULİYETİN SINIRLANDIRILMASI

Tivuu, yetkili, yönetici, işçi ve acenteleri her türlü sorun, hata veya içerik eksikliği (I), Web sitemize erişim ve kullanımından doğacak her türlü kişisel zarar veya mal hasarı (II), ), güvenli sürücülerimize yetkisiz erişim ve kullanımı ve/veya içersinde kayıtlı her türlü/bütün kişisel/ticari bilgilere erişim ve kullanımı (III), iletilerin sitemize/sitemizden gönderilmesinde meydana gelecek her türlü kesinti veya ara (IV), herhangi bir üçüncü şahıstan sitemiz vasıtasıyla bulaşabilecek her türlü yazılım hatası, virüs, truva atı vb. (V) ve/veya bulaşabilecek, gönderilebilecek, her türlü içerik kaybı ve hasarı veya e-posta ile yollanabilecek veya Tivuu Web sitesi vasıtasıyla herhangi bir şekilde meydana gelebilecek her türlü içeriğinin kullanımı sonucunda meydana gelecek her türlü kayıp ve hasar gibi hiçbir dolaylı, dolaysız, özel, cezai veya önemli hasar vb. için, garanti, sözleşme, tazminat yükümlülüğü veya her türlü başka bir yasal teoriye dayanıp dayanmasın ve şirket bu gibi olası hasarlara karşı uyarılmış olsun olmasın, size karşı hiçbir sorumluluğu olmamaktadır. Mesuliyetlerin yukarıdaki sınırlandırılmaları, yetkili yargı tarafınca izin verilen azami mertebede uygulanacaktır.

Özellikle de, Tivuu'nun kullanıcı ihbarları, veya üçüncü şahısların lekeleyici, saldırgan veya yasadışı her türlü hareketleri için mesul olmadığını ve yukarıdakilerden doğacak her türlü hasar ve zarar tehlikesinin tamamen sizin sorumluluğunuz altında olduğunu teyit etmektesiniz.

Web sitesi, Tivuu'nun Türkiye'deki tesisleri tarafından kontrol edilmiş ve sunulmuştur. Tivuu, Tivuu Web sitesinin başka bölgeler için erişilebilir veya uygun olduğunu ifade etmemektedir. Başka bölgelerden sitemize giriş yapan, onu kullanan şahıslar bunu kendi iradeleriyle yapmakta ve yerel yasalara uyması kendi sorumluluğundadır.

Kullanıcılar tarafından siteye yüklenen video içerikleri Tivuu ve diğer işortağı sitelerde aynı kullanıcı kanal ve ID'si korunmak kaydı ile yayınlanabilir. Siteye yüklenen yasal video içerikleri üzerinde reklam göstermek, paylaşmak, söz konusu içeriklerden yapım prodüksiyon yolu ile üretim yapmak ve bu faaliyetlerden ticari gelir elde etme hakkı siteye aittir.

8. DÜZELTME

Tivuu, ana ortağı, yetkili, yönetici, işçi ve acentelerini, Tivuu Web sitesine giriş ve onu kullanmanız (i), işbu Hizmet Şartlarının herhangi bir maddesini ihlaliniz (ii), koşulsuz şartsız her türlü telif, mülkiyet veya Kişisel Gizlilik hakkı dahil, üçüncü şahıslara ait her türlü hakkın ihlali (iii) veya herhangi bir kullanıcı teslimatınızın üçüncü bir şahısa zarar verdiğine dair her türlü davanın (iv) sonucunda meydana gelecek her türlü iddia, hasar, yükümlülük, kayıp, yükümlülük, ücret veya borç ve (avukat ücreti dahil, fakat bununla sınırlı olmamak üzere) gidere karşı savunup, koruyup ve zarar görmemesini sağlamayı kabul etmektesiniz. Bu savunma ve düzeltme zorunluluğu işbu Hizmet Şartları ve Tivuu'yi kullanımınız sona erse de devam edecektir.

9. HİZMET ŞARTLARININ KABUL EDİLEBİLMESİ

Ya 18 yaşından büyük ya da reşit olmayıp yetki verilmiş veya ebeveynlerinin ya da kendisine bakmakla yükümlü olan kişinin yasal onayına sahip olduğunuzu ve işbu Hizmet Şartlarında belirtilen şart, koşul, tasdik, yükümlülük ve güvenceleri anlamakta yeterli olduğunuzu ve bu şartlara razı gelip uyacağınızı teyit etmektesiniz. 13 yaşından küçük iseniz, Tivuu Web sitesini lütfen kullanmayınız – size uygun daha pek çok farklı Web sitesi var. Hangi sitelerin size uygun olduğu hakkında lütfen ebeveynlerinize danışın.

10. DEVİR

İşbu Hizmet Şartları ve altında yer alan bütün hak ve lisansları tarafınızca aktarılıp devredilememekle birlikte, Tivuu tarafından koşulsuz şartsız devredilebilir.

 

11. GENEL

Tivuu Web sitesinin tümü veya bir parçası olarak sizi ve Tivuu'nun arasında meydana gelecek her türlü hak talebi veya uyuşmazlık, sadece Türk Mahkemeleri tarafınca karara bağlanmalıdır. Bu Hizmet Şartları, http://www.tivuu.com/xxxxx adresindeki Kişisel Gizlilik uyarısı ve Tivuu'nun Web sitesinde yayınlanan bütün diğer yasal uyarılarla birlikte Tivuu Web sitesi ile ilgili olarak siz ve Tivuu arasındaki sözleşmeyi oluşturacaktır. Bu şartların herhangi bir koşulu yargı yetkisine sahip bir mahkeme tarafından geçersiz sayılacak olursa, bu maddenin geçersizliği şartlarda belirtilen, tam yetki ve etkiye sahip olmayı sürdürecek diğer maddelerin geçerliliğini etkilemeyecektir. Bu Hizmet Şartlarında yer alan koşullarından yapılacak her türlü feragati, söz konusu madde veya şartnamede yer alan herhangi başka bir maddeden yapılacak feragatin devamı ve halefi olarak kabul edilmeyecek ve Tivuu'nin bu Hizmet Şartları'ndaki herhangi bir hak ya da şartı yerine getirememesi halinde, bu hak veya koşuldan feragat edildiği anlamına gelmez. Tivuu, bu şartları herhangi bir zamanda ve sizi haberdar etmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar ve bu şartlarda yapılabilecek değişikliklerin takip edilmesi sizin sorumluluğunuzdadır. Şartlarda yapılacak değişikliklerin ardından Tivuu Web sitesini kullanmanız, değiştirilen hususları kabul edip onayladığınız anlamına gelecektir. SİZ VE Tivuu, Tivuu WEB-SİTESİNDEN VEYA ONUNLA BAĞLANTILI OLARAK MEYDANA GELECEK HER TÜRLÜ DAVANIN, DAVA SEBEBİNDEN SONRA BİR (1) YIL İÇİNDE YARGIYA İNTİKAL ETTİRİLMELİDİR. AKSİ TAKDİRDE, YARGIYA İNTİKAL ETTİRME HAKKI KALICI OLARAK ORTADAN KALKACAKTIR.

Hakkımızda


Tivuu, tivuu tarafından temsil edilmektedir. İstanbul'da kurulu IPTV. internet protokolü üzerinden televizyon yayıncılığı anlamına gelen IPTV teknolojilerinin Türkiye'deki öncüsü konumundadır. tivuu'nin web, IPhone, IPad, Samsung Galaxy, Blackberry ve HTC üzerinden yayın yapan sektörel kanalları bulunmaktadır. IPTV platformu üzerinden tivuu.'nin tüm "tiwi"lerini yayınlamanın yanı sıra video içeriklere ve şirket kanallarına yer vermektedir.

Bize Ulaşın


Lorem ipsum dolor sit amet!

Yasaklı İçerik


Tivuu.com'un yasakladığı içerikler

  • İntihara yönlendirme
  • Çocukların cinsel istismarı
  • Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma
  • Sağlık için tehlikeli madde temini
  • Müstehcenlik
  • Fuhuş
  • Kumar oynanması için yer ve imkân sağlama suçları
  • Futbol ve diğer spor müsabakalarında bahis ve şans oyunları düzenlenmesi Hakkında
  • Telif hakları

Tivuu isimli IPTV platformunda kullanıcıların yüklediği her video onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. Yasaklı içerik bu yolla kontrol edilmektedir.
Teklif haklarının çiğnendiğini düşündüğünüz videoları ihbar@iptvas.com e-posta adresine bildiriniz. Gerekli incelemelerden sonra 72 saat içerisinde ihbar edilen video yayından kaldırılacaktır. İhbar edilmeden açılacak soruşturma ve davalardan Tivuu Medya Platformu ve kullanıcılar sorumlu tutulamaz.