Umutsuz Ev Kadınları 19. Bolüm

Yayın Tarihi: 3 yıl önce

Her Pazar reytinglerde Bir numarayı kaptırmayan Umutsuz Ev kadınlarının bu Bölümünde; Elif’in başı huysuz komşusu Macide’yle beladadır,Çünkü Macide hanım sevgi ve ilgi bekleyen bir o kadarda inatçı tek başına yaşayan yaşlı bir kadındır.

Aynı kaderi paylaşan 5 ev kadınının hikayesini anlatan,Ev hanımlarının nabzını Tutan Dizide Bu hafta ayrılık Rüzgarları mı Esecek?


Her Pazar reytinglerde Bir numarayı kaptırmayan Umutsuz Ev kadınlarının bu Bölümünde; Elif’in başı huysuz komşusu Macide’yle beladadır,Çünkü Macide hanım sevgi ve ilgi bekleyen bir  o kadarda inatçı tek başına yaşayan yaşlı bir kadındır.
Nermin okulu bırakmak isteyen oğlunu, kararından vazgeçirmek için elinden geleni yapar .Yasemin,annesinin evlenme isteğini anlayamaz ve kabullenemez, annesine görücü gelince çılgına döner . Cevdet, kızının katilini bulması için Sinan’ı yasadışı yollara sevk eder.Zeliş ise Kudret’in kendisini hırpalamasını bir türlü hazmedemez ve sözleşmeyi yırtmaması durumunda ondan boşanacağını söyler.Merakla beklenen dizinin Pazar akşamı yayınlanacak bölümünde eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.


devamı

Video hakkında düşünceleriniz