Kuzey Güney 24. Bölüm

Yayın Tarihi: 3 yıl önce

İlgiyle izlenen Kuzey&Güney’in Son bölümünde bu Çarşamba Kuzey tüm gerçekleri öğrenir.Simay’ın yaptıkları karşısında , Kuzey’in öfkesinin önünde kimse duramaz. Güney zaferinin keyfini sürerken, Güney’e karşı kaybetmiş olmak Barış’ı daha da hırslandırır.

KUZEY’iN FIRTINASI DİNMİYOR


İlgiyle izlenen Kuzey&Güney’in Son bölümünde bu Çarşamba Kuzey tüm gerçekleri öğrenir.Simay’ın yaptıkları karşısında , Kuzey’in öfkesinin önünde kimse duramaz. Güney zaferinin keyfini sürerken, Güney’e karşı kaybetmiş olmak Barış’ı daha da hırslandırır. Öte yandan Banu"nun hastalığı  Güney’den saklanmaya devam eder. Simay "ın ise   Tekinoğlu Ailesi"nin hayatından kolayca çıkmaya niyeti yoktur. Özellikle Güney"in hayatında tehdit olmaya devam edecektir.

Herzaman ki gibi Kuzey hayatındaki pürüzleri temizlemeye çalışırken, Güney ise yarattığı markayı büyütmeye kararlı,emin adımlarla yolunda ilerler. Banu’nun onu her şartta yanında istemesi onu daha da güçlendirir. Artık hedefine daha da yakındır. Bu durum Kuzey’le Güney’in arasında kopacak fırtınanın başlangıcı olur.Kuzey ve Güney’in son Bölümü Çarşamba Akşamı merakla izlenecek.


devamı

Video hakkında düşünceleriniz