Muhteşem yüzyıl 48. Bölüm

Yayın Tarihi: 3 yıl önce

Muhteşem Yüzyılın Bu akşamki 48.bölümünde Hürrem Sultan'ın tüm yüzü beyaz sargılar içerisinde. Ve Hürrem Sultan bu haliyle konuşuyor... " Beni yaktılar Süleyman ! Beni yakarak öldürmek istediler…Hürrem Sultan'a zarar vermek isteyenler kimler?

Hürrem’in Acı İntikamı


Muhteşem Yüzyılın Bu akşamki 48.bölümünde  Hürrem Sultan'ın tüm yüzü beyaz sargılar içerisinde. Ve Hürrem Sultan bu haliyle konuşuyor... " Beni yaktılar Süleyman ! Beni yakarak öldürmek istediler…Hürrem Sultan'a zarar vermek isteyenler kimler? Hürrem Sultan'ın yüzü tanınmaz halde mi olacak? İşte bu sorular cevaplarını Muhteşem Yüzyıl dizisinin 48. ve yeni bölümünde cevap bulacak...


Şehzade Mustafa’nın yeni yetişen bir çocuk olarak ayrıldığı saraya Genç bir adam olarak dönmesi , Hem Babası Sultan Süleyman’ı sevindirmişti Hem de korkutmuştu.


Tahtını Mustafa’ya kaptırmaktan korkan Sultan Süleyman, Hürrem’in başına gelenler için Hesap soracak.Mahidevran  ise Valide Sultan olmaya biraz daha yaklaştığını hissedecek.Fakat Hürrem’in yaşadıklarına karşılık yapacakları Hem Valide sultan’ı hem Mahidevran’ı zor hallere sokacak.


devamı

Video hakkında düşünceleriniz