Adını Feriha Koydum 49.bölüm

Yayın Tarihi: 3 yıl önce

Sıkı Takipçilerinin Merakla beklediği dizi Adını Feriha Koydum ‘da bu hafta yine heyecan dorukta olacak. Rıza Bey , Feriha’ nın ona attığı adım karşısında sessiz kalamaz ve kızını eve tekrar kabul eder.

 

Adını Feriha Koydum’da Gizli Evlilik Gerilimi!
 
Sıkı Takipçilerinin Merakla beklediği dizi Adını Feriha Koydum ‘da bu hafta yine heyecan dorukta olacak. Rıza Bey , Feriha’ nın ona  attığı adım karşısında sessiz kalamaz ve kızını eve tekrar  kabul eder. Ama Ağabey Mehmet bu duruma tepki vermeden duramaz. Emir’in apartmana geri dönmesiyle her yerde huzursuzluk had safhadadır. Emir’in aynı apatmanda olmasını Feriha’nın Ailesi kendilerine yediremez ve bu kez ayrılıklarını zorunlu hale getirirler fakat Feriha Ve Emir  özlem ve ayrılığa dayanamaz.
 
Üst katta ise Cansu’nun psikolojisi iyice bozulmuştur. Sanem Hanım’ın Ünal’la ilişkisini öğrenince Sanem’i evden kovar.Feriha yine Cansu’nun yaşadıkları karşısında ona kıyamaz.Emir ise en zor zamanlarını yaşar.Hem Emir ile Hem de Levent Bey ile aralarında gerilim başlar ve hesaplaşma zamanı gelmiştir. Cuma akşamı yayınlanacak Dizinin 49.bölümünde heyecan yine dorukta olacak gibi gözüküyor.
 

devamı

Video hakkında düşünceleriniz