Alemin Kralı 29.bölüm

Yayın Tarihi: 3 yıl önce

Sevilen Dizi Alemin Kralı’nın 23. Bölümünde komedi yine bitmiyor. Asalet, eski arkadaşı Cumhur'la karşılaşıyor. Yalnız ve Tek başına olduğunu söyleyen Cumhur hasta olduğunu söyleyerek mirasını Asalet’e bırakmak istediğini belirtir. Ancak olaylar git gide öyle zorlaşır...

 

ALEMİN KRALI TIMARHANEYE DÖNDÜ!
 
Sevilen Dizi Alemin Kralı’nın 23. Bölümünde komedi yine bitmiyor. Asalet, eski arkadaşı  Cumhur'la karşılaşıyor. Yalnız ve Tek başına olduğunu söyleyen Cumhur hasta olduğunu söyleyerek mirasını Asalet’e bırakmak istediğini belirtir. Ancak olaylar  git gide öyle  zorlaşır ki devreye Aslan girmek durumunda kalır.
 
Bu sırada Kubat'ın böcek fobisi olduğu ortaya çıkar. Bunun farkına varan eşi Nihale, durumu lehine çevirmeye çalışır.Böcekler yüzünden evde durmaya tahammül edemeyen Kubat, Nihale'yi de alıp Aslanlara yerleşir.Bu durumda da Asalet içten içten  delirmeye başlar.
 
Beşer’in aşkında da komedi devam ediyor. Beşer'in babannesi Beşer'i Jülide'nin aşkından vazgeçirmek için oyunlara başvurur. Her yerde karşısına çıkan Babanne’nin gazabına uğrayan Jülide  daha fazla dayanamaz ve kendini akıl hastanesine atar.Bu akşam komedi sizlerle buluşacak.
 

devamı

Video hakkında düşünceleriniz