Yalan Dünya 7.Bölüm

Yayın Tarihi: 3 yıl önce

Komedi dizilerinin de fenomen haline gelen Yalan Dünya ‘da bu hafta fırtınalar kopuyor.Nurhayat’tan ayrılan Rıza’yı bir sürpiz bekler çünkü Nurhayat Evi terk edip Rıza’ya kaçar ve eve yerleşiverir. Birde evde her dakika Nurhayat ile buruna buruna olan Rıza ,kurtulma planları yapar...

 

YALAN DÜNYA’DA KARİYER SAVAŞI

 

Komedi dizilerinin de fenomen haline gelen Yalan Dünya ‘da bu hafta fırtınalar kopuyor.Nurhayat’tan ayrılan Rıza’yı bir sürpiz bekler çünkü Nurhayat Evi terk edip Rıza’ya kaçar ve eve yerleşiverir.  Birde evde her dakika Nurhayat ile buruna buruna olan Rıza ,kurtulma planları yapar.Bu sırada Gülistan, Nurhayat’ a daha elit gözükmek için türlü türlü adetler çıkarır. Üstüne de Selahattin’in kendisini aldattığından şüphelenen Gülistan boşanma tehditleri savurur.Orçun ise bu durumdan faydalanmayı ihmal etmez.

Deniz ve ev arkadaşlarının dizisi de nihayet yayına girmeye hazırlanır. Pilot bölümü önceden izleyen ev halkı hayal kırıklığına uğrar ve kariyerlerini kurtarmak için hızla harekete geçerler.fakat beklenmeyen bir hareket Çağatay’dan gelir.Tüm televizyon eleştirmenlerini eve diziyi izlemeye davet etmiştir.
Bora’nın ise doktor olmadığı Orçun tarafından fark edilir.Orçun bütün kozları elinde biriktirmiştir.

Rıza Deniz’e kolye hediye eder Tülay ise Selahattin ‘den sevgililer günü hediyesi ister.Parasız Selahattin bu duruma bir çözüm ararken yine başına gelmeyen kalmaz.Sevilen dizi Cuma Akşamı yeni bölümü ile Ekranda.


devamı

Video hakkında düşünceleriniz