Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor TRT 1

Yayın Tarihi: 3 yıl önce

Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor PSY KADİR ÇÖPDEMİR’E KONUK OLDU, ORTALIĞI KASIP KAVURDU!!!

Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor
PSY KADİR ÇÖPDEMİR’E KONUK OLDU, ORTALIĞI KASIP KAVURDU!!!

  • İlk kez yayına çıkan program o kadar yeniydi ki, koltukların ve hatta seyircinin üstünde daha naylonları duruyordu. Kadir Çöpdemir naylonları ilk kez seyirci önünde açtı.

 

  • Geceye dünya starı PSY - Gangnam Style damgasını vurdu. Kadir Çöpdemir PSY'yi stüdyoya aldı. Stüdyodaki konuklar ve seyirciler çok şaşırdılar. Seyircilerin tamamı ayaktaydı; hem dans ettiler, hem de gerçekten geldi mi diye birbirlerine baktılar. Konuklardan Sertab Erener, Acun Ilıcalı’ya 'gerçekten geldi mi?' diye sordu. Finalde bunun Yapımcıların ve Kadir'in bir şakası olduğu ortaya çıktı. Sertab Erener 'PSY dün Madonna'yla konserde olmasaydı, gerçekten inanabilirdim' dedi. Kadir Çöpdemir’in Gangnam şakası twitter'ı salladı.

 

  • Beyazıt Öztürk, Beyaz Show ekibi, Kadir Çöpdemir ve programa oldukça büyük bir çiçek gönderdi. Kadir'de ekranda Beyaz'ı öven sözlerle teşekkür etti.

 

  • Her konuğa hazırlanan videolarda, Acun Ilıcalı’nın eskiden stand up yaptığı görüntülerini Yetenek Sizsiniz görüntüleriyle montajlayan ekip, Acun Ilıcalı  sahnedeyken Hülya Avşar ve Sergen'in çarpıya bastığı ve Acun Ilıcalı’ya HAYIR dediği görüntü hem seyirciyi hem de Acun Ilıcalı’yı çok güldürdü.

 

  • Sertap Erener’ hazırlanan video ise; Aşk şarkısında ki sesi %25 yavaşlatınca, Sertab Erener’in sesinin Özcan Deniz'e benzediğini görüntüler Sertap Erener’i çok şaşırttı. TV mühendisi Acun Ilıcalı 'bu gerçek mi?' diye sordu. Sertab Erener çok şaşırarak 'bu nereden aklınıza geldi? gerçek mi bu?' diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

 

  • Özellikle twitter'da Beyaz Show'un artık cuma geceleri yanlız olmadığından ve tatlı bir rekabetin başladığından bahseden yüzlerce tweet atıldı. Program twitter'da #koptugeliyor hashtag'iyle hemen tt oldu. Ertesi gün itibariyle 750 dk dır TT de olan #KoptuGeliyor etiketini içeren 8000’e yakın tweet paylaşılmıştı.

 

 

Yapımcılığını NRG YAPIM İbrahim Türker ve Aykut Gürel’in üstlendiğideneyimli bir ekip tarafından hazırlanan  “Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor!”, her yaştan seyirciyi TRT1’e çağırıyor. Özel ve özenle seçilmiş konuklarıyla; el emeği, göz nuru skeçleriyle, hoşsohbet program sunucusuyla Her Cuma gecesi TRT 1 ekranlarında ihtişamlı bir Talk Show sözü veriyor.

 


devamı

Video hakkında düşünceleriniz