esosyal Webrazzi Summit

Yayın Tarihi: 3 yıl önce

esosyal.com sosyal kişilerin deneyim ve görüşlerini paylaşmasını esas alan bir mikro blog sitesidir. Ücretsiz üye olarak keşfettiğiniz, çok sevdiğiniz ve müdavimi olduğunuz yerlerle ilgili görüşlerinizi esosyal.com aracılığı ile tüm dünya ile anında paylaşabilirsiniz. Resim ekleyebilir, link verebilir, video embedleyebilir, bulunduğunuz yeri görsel olarak dostlarınıza önerebilirsiniz. Ayrıca turistik yöre sakinleri, otel, restaurant vb gibi mekan işletmecileri mekanlarının tanıtımlarını görseller ekleyerek yapabilir, günlük, haftalık etkinliklerini ve hatta mönülerini müşterileri ile paylaşabilirler.

esosyal.com sosyal kişilerin deneyim ve görüşlerini paylaşmasını esas alan bir mikro blog sitesidir.

Ücretsiz üye olarak keşfettiğiniz, çok sevdiğiniz ve müdavimi olduğunuz yerlerle ilgili görüşlerinizi esosyal.com aracılığı ile tüm dünya ile anında paylaşabilirsiniz. Resim ekleyebilir, link verebilir, video embedleyebilir, bulunduğunuz yeri görsel olarak dostlarınıza önerebilirsiniz.

Ayrıca turistik yöre sakinleri, otel, restaurant vb gibi mekan işletmecileri mekanlarının tanıtımlarını görseller ekleyerek yapabilir, günlük, haftalık etkinliklerini ve hatta mönülerini müşterileri ile paylaşabilirler.


devamı

Video hakkında düşünceleriniz