ehaber Gizem Fidan 22-05-2017 Pazartesi

Yayın Tarihi: 1 yıl önce

ehaber Gizem Fidan 22-05-2017 Pazartesi

 

ehaber Gizem Fidan 22-05-2017

PazartesiKaradeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatının (KEİ) 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ev sahipliğinde 22 Mayıs'ta İstanbul'da yapılacak.

 

Başkan Trump, ilk yurt dışı ziyaretlerini Suudi Arabistan ve İsrail'in ardından İtalya, Vatikan ve Belçika’ya yapmak üzere başkent Washington'dan ayrıldı.

 

PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, PTT Yönetim toplantısının açılışında yaptığı konuşmada, PTT ailesinin ülkenin dört bir köşesinden gelen 81 ilin CEO'larının bir araya geldiği yılın ikinci değerlendirme toplantısında, şirketin muhasebe, planlama ve icraatlarının değerlendirmesinin yapılacağını söyledi.

Labris Networks Teknoloji Direktörü (CTO) Oğuz Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 12 Mayıs'tan itibaren global şirketleri hedef alan "WannaCry"ın şimdilik fidye isteme amaçlı kullanıldığını, bunu da bilgisayardaki dosyaları şifreleyerek yaptığını söyledi. 

Dünya turu için bisikletleriyle Hollanda'dan yola çıkan çift, 5 ay süren yolculuğunun ardından Bartın'a ulaştı.

Özel otomobil sahiplerinin mobil uygulama aracılığıyla taksicilik yapmasına imkan sağlayan Uber, kamyon taşımacılığı sektörü için de bir uygulama geliştirdi.

NASA, Astronotları İçin Geliştirdiği Yeni Zırh Kumaşını Tanıttı!

Yulin Festivali'nde her yıl binlerce köpek katlediliyor. Tüm dünyanın karşı çıktığı ve bir yüz karası olarak gördüğü festivalde, bu sene köpek eti satışı yapılamayacak. Bu, tüm dünya için sevindirici bir haber.

 

Köpek eti sonunda, geçici de olsa Yulin Festivali'nde yasaklandı.Çin'de yapılan festival şu ana kadar binlerce masum yavrunun canına mal oldu.

Telefonun Ön Kamerasında Kendini Gören Nine


devamı

Video hakkında düşünceleriniz