Ehaber Gizem Fidan 14.06.2017

Yayın Tarihi: 1 yıl önce

**Ege Denizi'nde dün saat 15.28'de meydana gelen 6,2 büyüklüğündeki depremin ardından 12 saatte 3 ve üzeri büyüklüklerde 35 yer sarsıntısı oldu. ** Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, sokakta risk altında bulunan ve dilendirilen çocuklara yönelik gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda, geçen yıl 2 bin 524 çocuk okullu oldu. ** ABD'li uluslararası restoran zinciri McDonald's, mobil mesajlaşma uygulaması Snapchat aracılığıyla ülkede 250 bin kişiyi işe almayı planladığını duyurdu. ** Avrupa'nın en önemli köpekli frizbi yarışması olarak bilinen "Disc Dog Challenge" bu yıl ilk kez Türkiye'de gerçekleştirildi. **Amerika Birleşik Devletlerindeki bir üniversitede yapılan araştırma sonuçlarına göre çay tüketen kadınlarda (erkeklerde değil) epigenetik değişikliklerin ortaya çıktığı gözlendi.

**Ege Denizi'nde dün saat 15.28'de meydana gelen 6,2 büyüklüğündeki depremin ardından 12 saatte 3 ve üzeri büyüklüklerde 35 yer sarsıntısı oldu.
** Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, sokakta risk altında bulunan ve dilendirilen çocuklara yönelik gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda, geçen yıl 2 bin 524 çocuk okullu oldu.
** ABD'li uluslararası restoran zinciri McDonald's, mobil mesajlaşma uygulaması Snapchat aracılığıyla ülkede 250 bin kişiyi işe almayı planladığını duyurdu.
** Avrupa'nın en önemli köpekli frizbi yarışması olarak bilinen "Disc Dog Challenge" bu yıl ilk kez Türkiye'de gerçekleştirildi.
**Amerika Birleşik Devletlerindeki bir üniversitede yapılan araştırma sonuçlarına göre çay tüketen kadınlarda (erkeklerde değil) epigenetik değişikliklerin ortaya çıktığı gözlendi.


devamı

Video hakkında düşünceleriniz