ehaber Gizem Fidan 15.06.2017

Yayın Tarihi: 1 yıl önce

BM tarafından düzenlenen, iki gün sürecek Sürdürülebilir Kalkınma Afrika Bölgesel Forumu, çok sayıda Afrikalı bakan ve uzmanın katılımıyla Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'da başladı. **Almanya G20 ülkeleri arasındaki başkanlık dönemini, Temmuz ayında yapılacak zirvede dijital politikalar konusunda elle tutulur bir plan oluşturmak için kullanmak istiyor. **Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) tüm katılımcılara açık "İnsansız ve Otonom Kara Araçları Tasarım Yarışması" düzenliyor. Yarışma herkese açık. **Çinli bilim adamları gelecek yıl Ay’a gönderilecek Çang-ı 4 göreviyle patates yetiştirmeyi deneyecek. **Bilim adamları Güneş Sistemi'nin en büyük gezegeni olan Jüpiter'in aynı zamanda en yaşlısı olduğunu tespit etti. **Çin'de 66 milyon yıllık timsah fosili bulundu **The Walking Dead'ten Sanal Gerçeklik Oyunu Geliyor!

BM tarafından düzenlenen, iki gün sürecek Sürdürülebilir Kalkınma Afrika Bölgesel Forumu, çok sayıda Afrikalı bakan ve uzmanın katılımıyla Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'da başladı. **Almanya G20 ülkeleri arasındaki başkanlık dönemini, Temmuz ayında yapılacak zirvede dijital politikalar konusunda elle tutulur bir plan oluşturmak için kullanmak istiyor. **Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) tüm katılımcılara açık "İnsansız ve Otonom Kara Araçları Tasarım Yarışması" düzenliyor. Yarışma herkese açık.
**Çinli bilim adamları gelecek yıl Ay’a gönderilecek Çang-ı 4 göreviyle patates yetiştirmeyi deneyecek. **Bilim adamları Güneş Sistemi'nin en büyük gezegeni olan Jüpiter'in aynı zamanda en yaşlısı olduğunu tespit etti.
**Çin'de 66 milyon yıllık timsah fosili bulundu
**The Walking Dead'ten Sanal Gerçeklik Oyunu Geliyor!


devamı

Video hakkında düşünceleriniz