Cine Gala Bölüm 3- Ya Sonra

Yayın Tarihi: 4 yıl önce

 

CİNE GALA BÖLMÜM 2

 

00:00 – 00:20 YA SONRA – YÖNETMEN: ÖZCAN DENİZ  GALA/2011

00:21 – 00:32 CİHAN ÜNAL: Ben bazı arkadaşlar gibi oyuna gelmeden   mesela bir oyunu yermem onunla ilgili bir şey söylemem.Anlatabiliyor muyum  onun için ben buna son derece  karşıyım.

00:33 -00:42 NEBAHAT ÇEHRE: Bende  sizin gibi merak ediyorum.İnanıyorum ki  çok yürek verdi yürekten yaptı.Herhalde  başarılı olmuştur.Temenni ediyorum ki öyledir.

00:43- 01:00 YILDIZ TİLBE: Nasıl bir film bekliyorum. Önyargısız geldim hiçbir fikrim yok izleyince nasıl bir film olduğuna karar vereceğim. Özcan’ın oyunculuğunu biliyoruz hepimiz bu yeni filmi hayırlı olsun oyunculuğu kadar  başarılı olacağına inanıyorum.

01:01-01:17 Filmin Fragmanı

01:18-01:47 NAZ ELMAS: Eğlenceli  dramatik ve çok güzel bir film bekliyor.Karakter  şöyle bir karakter dramatik unsuru yansıtıyor.Romantik komedide ki bütün karakterler gibi derinliği olan bir karakter ve her zaman olduğu gibi kadın erkek bilinmeyen  ilişkisi bütün film öyle.Eminim sizde çok empati kuracaksınız izlediğiniz zaman ,çünkü yıllardır çözülmeyen  kadın erkek denklemi

01:48 -01:58 JANSET: Mutluyuz heyecanlıyız.  Özcan ile ayrıca gurur duyuyorum.Çok lezzetli bir film oldu.Hepinize iyi seyirler diliyorum.

01:59-02:28  BARIŞ FALAY: Heyecanlıyız tabi  emek harcanıyor güzel bir şey  çıksın diye harcanıyor bu emek biz Almanya galasında izledik aslında  ilk defa izlemeyeceğiz. Gördük ki bu benim görüşüm tabi ki çok dinamik bu çağın Yeşilçam ‘ı gibi geldi bana da Keyifli sıcak bir rol. Özel olan tarafı da müziğini arayan birinin karşısına çıkmasıyla yön değiştiriyor.

02:29-03:07 JANSET: Çakırın oynadığı karakter Didem karakterinin en  yakın arkadaşını oynuyorum. Kariyerini bir kenara bırakıp aşkının peşinden gidiyor. Bende biraz aklıyla hareket eden bir arkadaşı olarak diyorum ki tamam aşkın var ama kariyerini de bırakmak zorunda değilsin ikisi bir arada yürüyebilir.Bakalım göreceğiz yürüyebilecek mi? Bence her şeyi  ile  güzel oldu.Özcanımın emeğine sağlık ödevini çalışmış bir yönetmendi,senaristti,bir oyuncuydu onunla birlikte çalışmış olmaktan son derece memnunum.Bu oyunun içine bizi de eklediği için tekrar  kendisine teşekkür ediyorum.

03:09-03:29 BARIŞ FALAY:Sektör giderek sektöre halini alıyor bence bunda ben en önce dizi sektörüne teşekkür ediyorum.Çünkü düşleri buluşturan bir iş yapıyoruz,insanların düşlerini oluşturması için birbirilerini düşlemesi lazım.Ben bunda dizilerin çok büyük bir payı olduğuna inanıyorum.

 

03:30-04:10  Gala ve Fragmandan görüntüler

04:11-04:37 ÖZCAN DENİZ: Çok heyecanlıyız ben artık nasıl olduğunu söyleyemiyorum. O kadar çok uyuştum ki  9 aydır işin içindeyim ve defalarca kez izledim artık saatten sonra   benden çıktı iş Güzel iş yaptık çok iyi çok iyi bir ekiple çalıştık, enerjisi yüksek insanların seveceğini düşündüğümüz bir iş yaptık artık hayırlısı. Yok çok yakın bir arkadaşımdan esinledim onu söyleyebilirim ama yıllar önceydi

%80 ‘nine yakını hayal unsuru.

04:38-04:59 Fragmandan görüntüler

 

05:00 -05:30 ÖZCAN DENİZ:Çok eğlenceli ,çok güzel,çok keyifli zaman geçirebilecekleri aileleri ile birlikte gelebilecekleri sevgilileri ile gelebilecekleri bir film.Yani bizim dağıtımcımızın söylediği gibi bu çift kişilik bir bilet o yüzden  hedefimiz oydu  zaten  herkesi kapsayacak ,herkesi mutlu edecek bir film yapmaktı.Güzel bir aşk filmi insanların kendini bulacağı herkesin kendi hayatından kesitler izleyebileceği bir film.Film müzikleri anlamında da çok başarılı,iddialı bir film Yani artık benden çıktı.Top Sizde ve izleyenlerde artık yapacak başka bir şey yok.

 

05:31-05.59 Filmin Fragmanı

 

06:00-06:50 ÖZCAN DENİZ:Müthiş heyecanlı bir durum yorucu bir iş çok yorucu bir iş  hem yönetmek hem oynamak hem bütün o sorumluluğu  yüklenmek hem sonrasındaki işi takip etmek  çünkü  yönetmenlik sadece sette filmi çekip çektikten sonra da bitmiyor daha bu saate kadar devam eden bir süreç  sorumluluğunuz  devam  ediyor. O yüzden çok heyecanlı bir süreç  yaşadık bakalım sizlerle paylaşıyoruz. Tabi tabi çok kalabalık bir kadroyduk arkadaşlar  Söylemeye çalıştığım daha fazla  yani sayı olarak çok fazla olan film sayısı absürt  komedi ve siyasi içerikli filmler.Aşk filmi çok az yapılıyor.Onu söylemeye çalıştım.Hadi film başlıyor arkadaşlar Çok çok teşekkürler

06:51-07:38 Filmin fragmanından görüntüler ve jenerik 


devamı

Video hakkında düşünceleriniz