Seans Bölüm 4 -Stüdyo

Yayın Tarihi: 4 yıl önce

Yayınlanma Tarihi: 09.04.2011 Program Süresi: 00:19:33 Bölüm içeriği: Ben Dört Numara Dört Aslan (four lions) Kaybedenler Kulübü Vay Anam Vay :Babasının Oğlu İntikam Yolu… Kız ve Kurt Arı Kovanına Çomak Sokan Kız Atlı Karınca Hop Dedik Deli Dumrul How Do You Know (Nasıl biliyorsun? ) filmlerinin tanıtımları yapıldı.

 

 

00:00-00:28 JENERİK

00:29-00:50 SUNUM CANSU BARKIN: MERHABA SEVGİLİ SEANS İZLEYENLERİ VİZYONDAKİ FİLMLERDEN SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZİ TANITMAYA DEVAM EDİYORUZ.

 

İLK FİLMİMİZİN ADI “  BEN DÖRT NUMARA”

 

ÖZGÜN İSMİ İSE ( I AM NUMBER FOUR ) 

 

ÜÇÜ ÖLDÜ O İSE DÖRT NUMARA…

 

 KENDİSİNİ ÖLDÜRMEK İÇİN GÖNDERİLEN ACIMASIZ DÜŞMANLARININ PEŞİNE DÜŞTÜĞÜ  BİR KAÇAK OLAN GİZEMLİ ADAM JOHN SİMİTH’İN HİKAYESİNİN ANLATILDIĞI BİLİM KURGU FİLMİ.

 

O2:57  Filmin Fragmanı

 

02:58-03:17 SUNUM CANSU BARKIN :SIRADA CHRİS MARRİS’İN ADINI SIKÇA DUYURDUĞU FİLMİ DÖRT ASLAN (FOUR LİONS) VAR.

 

İNGİLTERENİN BİR ŞEHRİNDE TOPLANAN DÖRT ERKEĞİN GİZLİ BİR PLANI VARDIR. AMAÇLARI ŞEHİRDE BÜYÜK BİR EYLEM GERÇEKLEŞTİRMEKTİR.

 

DÖRT ASLAN AYNI ZAMANDA GERİLİM VE KOMEDİ  ARASINDA İNCE BİR DENGE  KURMUŞ İNSAN DAVRANIŞLARININ TEMELLERİNİ OLUŞTURAN GÜÇLÜ BİR DRAMDIR.

 

03:18-05:19 Filmin Fragmanı

 

 

 

05:20- 05:40 SUNUM CANSU BARKIN :EĞLENCELİ BİR KOMEDİ FİLMİ VAR SIRADA VAY ANAM VAY :BABASININ OĞLU

YÖNETMENİ JOHN VAYTSEL. BAŞROLLERİNDE MARTİN LOVRINS  ,BRONDIN T. JACKSON ,JESSİCA LUCAS GİBİ İSİMLER YER ALIYOR. FİLMDE  FBI AJANI  MALCOLM  TÖRNIR VE OĞLU TRENT BİR CİNAYETİ ARAŞTIRMAK  AMACIYLA KILIK DEĞİŞTİREREK SADECE KIZLARIN GİTTİĞİ BİR SANAT OKULUNA GİRERLER VE KOMEDİ BAŞLAR.

05:41-07:16 Filmin Fragmanı

 

AKSİYON VE GERİLİM TÜRÜNÜN DORUK NOKTAYA ULAŞTIĞI BİR FİLM… İNTİKAM YOLU…

FİRARİ BİR SUÇLU OLAN JOHN KIZINI KÜÇÜKKEN TERK ETMİŞTİR. ŞİMDİ KÜÇÜK TORUNUNU BİR SONRAKİ DOLUNAYDA KURBAN ETMEK İSTEYEN TARİKATTAN KURTARMAK İÇİN ONLARA KARŞI BİR SAVAŞ BAŞLATIR.

 

PATRİCK LUSİE’NİN YÖNETTĞİ FİLMDE BAŞROLLERDE NİCOLAS CAGE ,WİLLİAM FİÇNIR GİBİ ÜNLÜ İSİMLERİ GÖRÜYORUZ.

 

 

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA VİZYONA GİRECEK OLAN FİLMLER VAR SIRADA İLK FİLMİMİZ

 

 

 

 

 

   07:18-07:30 SUNUM CANSUBARKIN VALERİ’NİN KIZ KARDEŞİ, CİVARDAKİ ORMANDA BİR KURT ADAM TARAFINDAN ÖLDÜRÜLÜR. YARDIM İÇİN ÇAĞRILAN ÜNLÜ KURT ADAM AVCISI PEDER SOLOMON, GÜNDÜZLERİ İNSAN FORMUNDA OLAN KURDUN ARALARINDAN BİRİ OLABİLECEĞİNİ SÖYLER.

   
 

07:31-O9:35 Filmin Fragmanı

 

09:36-10:02  SUNUM CANSU BARKIN :İZLENMESİ GEREKEN FİLMLERDEN BİRİ DE YAKINDA VİZYONA GİRECEK OLAN ARI KOVANINA ÇOMAK SOKAN KIZ

 

GEÇMİŞİN SIRLARI ORTAYA ÇIKIYOR. VE ROLLER DEĞİŞİYOR.

 AÇIKLANMASI ZOR OLAYLAR AYDINLIĞA ÇIKTIĞINDA AKLANAN KİM OLUR PEKİ? SOLUK SOLUĞA BİR MACERA VE GERİLİM FİLMİ . YÖNETMENLİĞİNİ DANİEL  ALFREDSON’IN YAPTIĞI  BAŞROLLERİNDE İSE

 

ALEXANDRA AYZENŞTAYNANDERS AHLBOMANNİKA HALLİNGİBİ OYUNCULARIN YER ALDIĞI FİLMİN FRAGMANI EKRANLARINIZDA…

 

10:03-10:51  Filmin Fragmanı

 

10:52-11:08  SUNUM CANSU : HOW DO YOU KNOWFİLMİ VAR SIRADA  CEK NİKILSIN, OWIN WİLSIN, RİZ WİTHERSPUN, POL RUDD GİBİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ İSİMLERİN BULUNDUĞU

ROMANTİK KOMEDİ TARZINDAKİ FİLM LİSA VE CORC'UN BAŞINDAN GEÇEN OLAYLAR SONRASINDA TANIŞMALARI VE OLAYLARIN ROMANTİK BİR ŞEKLE DÖNÜŞMESİNİ KONU ALIYOR.

11:09-13:35 Filmin Fragmanı

 

 

 

 13:36-13:50 CANSU BARKINSIRADA BİR DRAM FİLMİ VAR  BAŞKA  DİLDE AŞK  FİLMİ İLE DİKKAT ÇEKEN MERT FIRAT VE İLKSEN BAŞARIR İKİLİSİNİN YAZDIĞI FİLM  ATLI KARINCA…  ENSEST İLİŞKİYİ BİR SOSYAL  YARA OLARAK  ELE ALAN  FİLM ALTIN PORTAKAL DA EN İYİ SENARYO ÖDÜLÜNE  LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜ.FİLMİN BAŞROLLERİNDE  MERT FIRAT, NERGİS ÖZTÜRK VE SERCAN BODUR GİBİ İSİMLER YER ALIYOR…

 

 

13:51-14:46  FilminFragmanı

 

14:47-15:09 CANSU BARKINOĞUZ ATAY’IN YÖNETTİĞİ HOP DEDİK DELİ DUMRUL FİLMİNİN FRAGMANI VAR ŞİMDİ SIRADA…    DOĞRUYU VE YANLIŞI AYIRAN,  SORUNLARA HOP DEDİK DİYEN,  YANLIŞIN KARŞISINDA DA HOP DEDİK   DİYEREK DOĞRULARA SAHİP ÇIKAN BİR FİLM…   KEYİFLE İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLMİN  BAŞROLLERİNDE ATIF EMİR BENDERLİOĞLUPERİHAN SAVAŞCEREN ŞEKERCİORHAN BIYIKLIFERDİ AKARNURBULUT ARAS GİBİ İSİMLER YER ALIYOR

 

 

 

15:10-16:53  Filmin Fragmanı

 

16:54-17:09 SUNUM CANSU BARKINMERAKLA BEKLENEN FİLM KAYBEDENLER KULÜBÜ  SİNEMALARDA YERİNİ  ALDI. YÖNETMENLİĞİNİ TOLGA ÖRNEĞİN YAPTIĞI FİLMİN   BAŞROLLERİNDE İSE NEJAT İŞLER YİĞİT ÖZŞENER VE AHU TÜRKPENÇE  VAR.

FİLM CESUR YAKLAŞIMI , MİZAH DOLU KONUSU VE SÜPRİZLERİ İLE SEYİRCİLERİN OLDUKÇA İLGİSİNİ ÇEKECEK GİBİ GÖRÜNÜYOR.

 

 

17:10-18:55  Filmin Fragmanı

 

 

18:56-19:30 BİR SEANS PROGRAMININ DAHA  SONUNA GLEDİK. GÖRÜŞMEK ÜZERE HOŞÇAKALIN…

 

 


devamı

Video hakkında düşünceleriniz