Cine Gala Bölüm 3 - Hop dedik Deli Dumrul

Yayın Tarihi: 4 yıl önce

 

00:00 00:20 :Filmden görüntülerYönetmenliğini Oğuz Yalçın'ın yaptığı Hop Dedik Deli Dumrul filminin galası Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Geceye sanat iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı.Çekimleri Kayseri’de 3 haftada tamamlanan  Hop Dedik’in yapımcılığını  Evrensel Medya üstlenirken Filmin senaryosunu emniyet amiri Bayram Özbek yazdı.

 

00:46-01:19 Emir Benderlioğlu: Bu filmi konusu polisiye ama polisiye bir üst başlık bu filmin için de aksiyon,dram, komedi ağlatırken güldürüyoruz,güldürürken ağlatıyoruz.

Valla Deli Dumrul hapiste  bu arada deli Dumrul hapiste çok değerli bir insan ile karşılaşıyor.Ve bu değerli insan   onun karakterini bir yatakta akıtan nehire dönüştürüyor.Yani bir  hedefe koyuyor.Ve bundan sonra olaylar gelişiyor.

 

 01:20CerenBenderlioğlu:Ağlatıcak,güldürücek,eğlendiricek,duygusallaştırıcak,herkes kendinden bir şeyler bulacak ve tekrar tekrar izlemek isteyecek.Bu ilki değil zaten bağımsız bir film tamamen farklı ho dedik adlı bir film

 

01:21-02:05: Arkadaşlar şimdi bu deli dumrul kurtlar kuşlar alemi bu birincisi ikincisi gibi değil bu ayrı bir film tamamen farklı hop dedik adlı bir film ancak deli dumrul kurtlar,kuşlar aleminde ki deli dumrul karakterini canlandıran Emir Benderlioğlu  ciddi bir tıklanma rekoru ve halkımızın iyi bir beğenisini kazandığından dolayı filmdeki emirle bu filmdeki hop dediği birleştirdik ve hop dedik deli dumrul diye yepyeni bir film oldu.Yani bu hop dedik deli dumrul 1 olmuş oldu.İnşallah  gerisi gelecek.

 

02:06-04-24160 Kopya ile Vizyona giren film özellikle ailelerin  gönül rahatlığıyla  sinemada izleyebileceği bir film  olma özelliği taşıyor- Filmin Fragmanı

 

04:25-05:06 Bayram Özbek: Arkadaşımız senaryonun gerçek hayattan alınıp alınmadığını soruyor.Tabi ki bütün senaryoların gerçek hayatta karşılığı vardır.İzleyince biraz sonra da göreceksiniz.Şehit olan bir meslek taşımın anısına onun hatırasına zaten bu senaryoyu  kaleme almıştım.Burada fedakar emniyet teşkilatı mensuplarımızın aslında Türk demokrasisine ne büyük hizmet yaptığını da  bir nevi görmüş oluyoruz.Onların kahramanlıklarını da görüyoruz ve tamamen şehit emniyet amiri kardeşimizin hatırasına adanmış bir film Polisiyesi çok kuvvetli bir film ve içerisinde ki aşk ,dram ,komedisi de bir o kadar kuvvetli zaten biraz sonra hep birlikte göreceğiz.Teşekkür ediyorum.

 

05:09-05:38  Emir Benderlioğlu:Deli dumrul karakteri bir Anadolu çocuğu deli dumrul bir gariban o yüzden garibanın halinden anlayan bir Anadolu çocuğu arkadaşımız.Yani saf temiz bir insan evladı kendine has espri anlayışı var bir komedi anlayışı olan ve durumlar karşısında keskin hareketleri bulunan doğru bildiği yolda ilerleyen bir arkadaşımız.

05:39-06:06 Çetin Altay :Biz filmin komik karakterleriyiz aksiyon var komedi var,düşündürür,güldürür falan filan komik karakterleriz,biraz sonra soracağınız arkadaşta öyle tekrar izleyeceğiz ama film eğlenceli güzel bir film oldu.Eğlenceli derken en azından bizim bulunduğumuz kısımlar ama film genelinde güzel bir film oldu.

06:30-06-51 Ferdi Akarnur:Çok güzel bir çalışma  pırlanta gibi insanlar çekim güzel,yönetmen güzel kameraman güzel,insanlar güzel ortada güzel bir eser var.Bak yapımcımız güzel 

07:31 Galadan görüntüler

 

 

 


devamı

Video hakkında düşünceleriniz


  • Asim Ceferov | 3 yıl, 11 ay, 5 gün

    çok super bi filim filme söz ola bilmez ama 3 cıkmasını da sabırsızlıkla bekliyoruz